| OctavianDanielMaria a întrebat:

Stiind ca Iisus e fiul lui Dumnezeu, atunci cine e Sfantul Duh?

135 răspunsuri:
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Omida evoluaza in fluture? Oau.

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Eu nu am scos nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Eu ma inrudesc cu rasa umana, tu cu ce regn animalic te inrudesti? Uite, negrii au aparut datorita unor minore modificari in ADN, aceleasi care ne fac pe noi doi deosebiti, ca exemplu eu sunt alb pe dinauntru iar tu negru, eu am nenumarate circumvolutiuni pe creier iar tu un patinoar, e bine asa? rolling on the floor

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Chestia aia se numeste parca metamorfoza, nu evolutie. Nimeni nu poate sustine ca omida este mai idioata ca un fluture. Vezi inca nu ai "evoluat" sa intelegi diferentele dintre cele doua. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De la omidoi, cauta pe net, poate "EVOLUEZI" SI TU PUTIN. rolling on the floor

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Oau, nu evolutie biologica?

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"Evolutie" prin involutie.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Bine omitoi o fi? rolling on the floor