| Necunoscutu92 a întrebat:

Toate păcatele se iartă sau nu

36 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Toate se iartă, că nu există păcat.Doar societatea condamnă și judecă așa zisele păcate, mai rău ca animalele-n călduri, nimeni altcineva.

| Golyat18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai te spovedesti in streang.
Sau te spovedesti cu venele taiate.

Răspuns utilizator avertizat
| CarolineF a răspuns (pentru xerxes1):

Dacă nu ești în stare să spui ceva inteligent, mai bine taci. happy
Nu ești nici măcar amuzant, dacă asta încercai...dai dovada doar de penibilitate.

| xerxes1 a răspuns (pentru CarolineF):

Ce ai scris tu a fost foarte "inteligent".
"sangele lui Isus spală ABSOLUT orice păcat "
Nimic mai fals.
Ai auzit tu ceva dar nu ai retinut bine.
Ai gandire de oita incepatoare, care crede ca Iisus iti spala tie prostia.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns (pentru DracuIa):

Stiu ca ne iubeste dar El nu este legea ci implinirea legii - mai corect - Crezi ca pacatul nu se pedepseste? N-ai citit de cei 2 fii ai lui Aaron care faceau jertfe pacatoase iar D-zeu i-a ars de vii?