| anonim_4396 a întrebat:

Va intreb asa din curiozitate...Cati dintre voi credeti in Domnul si aveti frica de Dumnezeu?

42 răspunsuri:
| anemona18ida a răspuns:

Eu cred si mi-e teama de el

| JustMe a răspuns:

Eu nu cred, deci evident nu am nici frica de Dumnezeu.

| tigersss a răspuns:

Eu da chiar cred si o spun din toata inima am si dovada ca exista adica L-am rugat ceva si mia indeplinit dorinta.

| feuerundwasser a răspuns:

Cineva a zis ca preotii au spus sa nu ne gandim prea mult la lucruri, adica sa urmam turma, deci nu cred ca este cazul sa cred in D-zeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred in Dumnezeu, si nu mi-e frica de el.mi-e frica sa nu ma paraseasca, lasandu-ma singur si fara ajutor.din cauza pacatelor mele.ca in baza oamenilor m-am lamurit. Dumnezeu si fiul sau Iisus impreuna cu Duhul sfant sant cele mai mari si sigure ajutoare ale mele in viata asta si in vesnicie.

| RфZaημtzα a răspuns:

Eu cred si am frica de D-zeu.

| Ziiziii a răspuns:

Eu

| Andreeeeee a răspuns:

Eu

| Timee೩ a răspuns:

Eu cred in Domnul nostru si de el mi-e cel mai frica pe pamantul acesta.

| Ivanaaa a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu si am frica de El.

| matateiubeste a răspuns:

Ew

| crystyan777 a răspuns:

Cred in Dumnezeu, de fapt exista o putere inimaginabil de mare, o putere pe care noi o numim Dumnezeu, unu din faptele concrete care ma face sa cred ca exista Dumnezeu sant visele, daca cineva le intelege o sa fie convins ca exista cineva care stie ce se intampla cu noi sau ce o sa fie cu noi si atunci ne transmite mesajul prin vise, cine credeti ca poate avea o asemenea putere? nimeni si nimic decat Dumnezeu.