| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti despre buzele groase? Va plac mai mult decat cele subtiri? Voi cum le aveti?
P. S. Intreb si eu din curiozitate big grin

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Eu am buza de sus incredibil de subţire (abia se vede) şi pe cea de jos foarte groasă. Sincer nu mă uit prea mult la buzele oamenilor, dar cei cu ambele buze foarte foarte foaaarte subţiri îmi dau senzaţia că sunt persoane rele. Idk why.

| Aly28 a răspuns:

Buna,eu am buzele destul de groase...si imi plac mult le consider un atu, si mi le si accentuez destul de tare:X, iar baietilor le plac cu siguranta acest tip de buzebig grin

| Brunettedlk a răspuns:

Eu prefer buzele cu volum nu as spune groase. eu le am mici si voluminoase!

| Ella_8520 a răspuns:

Nu le am nici foarte subtiri, dar in niciun caz nu sunt groase, in evidenta nu le pun cu nimic deoarece folosesc doar gloss.