| KazooForYou a întrebat:

A facut careva operatia de otoplastie? Daca da, imi poate spune si mie ce rezultat a avut, va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Hmm, se pare ca nimeni pe aici thinking
Probabil tu ai cateva intrebari/curiozitati
Dc nu te duci la un medic sa lamuresti acele nedumeriri? Pe forumul asta circula multi retardati, poate poti gasi sfaturi sau ceea ce cauti tu pe alte forumuri medicale thinking
Numai bine happy