Întrebare recomandată | carmenatyla5689 a întrebat:

A facut cineva operatii cu laser la ochi? Daca da... unde, cat costa, ce riscuri sint, daca doare cand baga carligele acelea sa tina ochiu deschis ...etc. cat mai multe detalii deci.
Si daca e benefic evident! thanks

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Buna! s-a operat recent o prietena la ambii ochi! a costat-o in jur de 6000 ron, in Bucuresti! nu au fost dureri mari, doar ca dupa nu a vazut vreo doua zile, o deranja lumina, statea pe intuneric! acum este foarte bine, nu mai poarta nici lentile nici o chelari desi avea in jur de -6 la un ochi si -4, 5 la celalalt! concluzia ei ''e super aceasta interventie''!
succes! happy