| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa te epilezi cu laser si ce riscuri sunt?

5 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Dureaza destul de mult, in jur de un an si tot nu scapi 100% de par dar e mult mai bine decat sa te epilezi de cel putin 2 ori pe luna. Ca si preturi, de la 15 euro si creste, depinde de zona pe care o vrei "defrisata"hee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Ar fi bine sa citesti aceste date despre epilatul cu laser http://www.goskin.ro/explicatii-epilare.html
si pentru preturi uita-te pe
http://www.goskin.ro/epilare-faciala-corporala.html

| miriam a răspuns:

Costa dsetul de mult si cred ca nu merit aruncati banii, dat fiind ca cere si destul de mult timp si rezultatul nu este 100% satisfacator, apoi mai sunt si efectele secundare.Nu sutin aceasta metoda de epilare.

| andi a răspuns:

Costa destul de mult depinde si de cabinet iar tarifele nu sunt fixe, platesti o consultatie la inceput, iar dupa iti zic cat te costa fiecare sedintza. dar eu am trecut prin asa ceva si una ei zic si alta fac. inainte de analiza ( hyperion-galati) mi-au spus ca trebuie sa fac 4-6 sedinte, dar dupa control au spus ca parul e gros si imi trebuie 12 sedintze (mentionez ca am facut epilare definitiva la toata fata, obraji, perciuni, barba in general si gatul), doare k naiba si parul cade ici si colo.nu am facut tot tratamentul(12 luni) si in locurile unde nu mai crestea deloc barba( nu a mai crescut aprox.3 luni ) a inceput sa creasca iar.deci am dat o gramada de bani si nu m-am ales cu nimic.pardon -cu dezamagirea si o gaura in portofel. sad

| claudya a răspuns:

Riscuri exista daca ai un ten foarte sensibil dar merita incercat daca dispui de fonduri suficiente...