| anonim_4396 a întrebat:

A facut cineva (pana in 30 de ani) de aici gonartroza?
v-ati vindecat cu proenzi? ce alte tratamente ati facut si au dat roade?
multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Buna ziua! Va recomand sa asociati produsul S.O.D. plus (pe baza de super-oxid-dismutaza, o enzima implicat in numeroase procese, ce poate ameliora gonartroza, poliartrita, spondilita)cu Celadrin capsule. S.O.D. Plus se va administra cate 1 capsula de 3 ori pe zi cu o ora inainte de masa timp de o luna, apoi cate 1 capsula de doua ori pe zi inca doua luni, iar Celadrin cate 3 capsule zilnic, minim 3 luni consecutiv.