| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Abexine gel pentru a trata cosurile? Daca da, a avut vreun efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea_3270 a răspuns:

L-am incercat si nu ti-l recomand. Are efecte secundare.De calmat calmeaza dar iti ies bubite pe tot corpul. Funda? tongue

4 răspunsuri:
| Crisstttina a răspuns:

Incearza Zinerithappy e foarte bun a2a zi adio cosuribatting eyelashes costa 40 de lei. il gasesti in farmacii happy

| Xenna a răspuns (pentru Crisstttina):

E bun si pentru pete rosii ramase dupa cosuri? cosuri imi ies mai rar 2-3 sa zic la 2 saptamani, trec, dar ramane acea pata, iar cum fata mi-e destul de alba se vede aiurea...
credeti ca daca folosesc si vreo crema bronzanta sa fac ten-ul mai inchis se vor mai vedea asa evident? plus zinerit!

| Soniiii a răspuns (pentru Xenna):

Eu am folosit Zinerit si nu mi-a mers deloc bine. acum depinde si de ten big grin acum insa folosesc Mibazon si mai am cam 2 cosuri pe fata, insa pete tot am :-

| Xenna a răspuns:

Eu am alta problema, imi ies cosuri, sa zic 2-3 pe saptamana, iar apoi imi raman pete rosii, am si fata destul de alba si se vede destul de aiurea, e bun zinerit-ul si pentru asta?
O zi buna...