| tuGatita a întrebat:

A folosit cineva capsule Branca Ursului? sunt bune? sau a-ti mai folosit alte metode pentru cresterea sanilor, alte tratamente? nu am asa mare nevoie dar totusi e loc si de mai bine, as mai vrea cativa cm. un sfat plss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Eu personal nu am folosit, dar intamplator am vazut la cineva si mi-a spus ca le consuma pentru tonifierea sanilor si ca au efect, dar in nici un caz de marire. Cred ca la fiecare persoana are efecte diferite. Incearca rau nu are cum sa-ti faca.

4 răspunsuri:
| tuGatita explică:

Am 18 aproape. nu ii am chiar mici. dar mai vreau eu asa pentru mine cativa cm. eu am citit prospectul si sunt si pentru marirea sanilor. la fel mi-a zis cineva ca el foloseste pentru imunitate, iar fiica-sa a folosit pentru cresterea sanilor si cam din a 3a saptamana si-au facut efectul. mdany cresc potenta la barbati draga. ia si tu laughing

| mdany a răspuns:

Alea iti cresc potenta laughing

| mdany a răspuns:

laughing mda... intreaba farmacista si vezi ce iti spune daca e bine sau nu sa le iei.

| Lauu_2079 a răspuns:

Nu ai mentionat cati ani ai happy, daca ai sub 18 ani, si crezi ca ai sanii mici, inseamnca ca nu esti complet dezvoltata happy, dac ai peste 18 ani si crezi ca ai sanii mici, du-te la un doctor happy, sper ca te-am ajutat happy!