| ArrianaM a întrebat:

A folosit cineva crema sebo reglatoare-purificatoare Stop Acnee de la Gerovital? daca da, a avut vreun efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

Stiu eu o crema mai buna(chestia rea e ca e fabricata si vanduta numai in sua), dar se gaseste si la noi

| ArrianaM explică (pentru paulpetrolistu):

Care e aia?

| paulpetrolistu a răspuns (pentru ArrianaM):

Acneefree

| ArrianaM explică (pentru paulpetrolistu):

Bine. mersi happy