| corynaa a întrebat:

A folosit cineva Kosmodisk? Este asa bun cum il prezinta in reclama sau e o alta pacaleala a teleshoppingului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu la toata lumea face bine.Eu am imprumutat de la o prietena si nu mi-a facut bine, din contra ma durea mai tare spatele.

| Maariiaa a răspuns:

A cumpărat bunica mea și a dat rezultate foarte bune,însă depinde de fiecare.I-am auzit pe mulți, spunând că au dat rezultate.
Tu cumperi doar dacă crezi că merită, eu doar îți răspund din experiența cu bunica mea.

Baftă.

| Reduceri50 a răspuns:

Produse teleshopping cu 50% reducere: kosmodisk, relax and Tone, paint zoom, centura slabit. Livrare gratuita in 24 de ore oriunde in tara. Avem produse de calitate ce vor imbunatati viata dvs. http://www.reduceri50.ro/ Tel. 0736 041 641