| Adam_Adela_1974 a întrebat:

A folosit cineva kosmodisk, a avut vreun efect ca la mine nu a avut decat gaura din portofel la achizitionare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Cam asa ceva si pentru mine. Am vrut sa-i fac un bine mamei, dar s-a dovedit ca nu am facut nimic

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Si mama a luat, si la fel. Niciun rezultat, il tine in dulap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanteanco, nu puteai sa te duci matalutza la Techirghiol, la un namol, de banii aia?
Chiar trebuie sa arunci banii pe toate prostiile!

| Adam_Adela_1974 explică (pentru anonim_4396):

Stii cum e, cand iti ajunge cutitul la os, faci pe dracu in patru ca sa scapi, incerci toate variantele doar doar nimeresti una buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adam_Adela_1974):

Da-i in puricii lor de magneti!
Ia suie-te matalutza frumusel in autobuz, de la gara, si da-te jos la Techirghiol, la sanatoriu. E renovat, pregatit de oaspeti, si de-abia asteapta sa te faca bine. Eu am scapat de niste dureri de spate cumplite cu cate un tratament de 2 saptamani, in fiecare an. Vrei sa fac podul, sa-ti arat?! laughing

| Adam_Adela_1974 explică (pentru anonim_4396):

Eu am facut fizioterapie la un particular in ct si dupa aia direct la operatie, asa ca m-am convins cum e cu sanatoriul si fizioterapia, nu a facut altceva decat sa agite sciaticul si mai tare, deci uite ca nu la toata lumea functiioneaza

| Reduceri50 a răspuns:

Produse teleshopping cu 50% reducere: kosmodisk, relax and Tone, paint zoom, centura slabit. Livrare gratuita in 24 de ore oriunde in tara. Avem produse de calitate ce vor imbunatati viata dvs. http://www.reduceri50.ro/ Tel. 0736 041 641