Janina
| Janina a întrebat:

A folosit cineva pana acum Biomed 6 ( http://www.naturaplant.ro/......_ingrasat)
Ce parere aveti? Vreau sa iau cateva kg in greutate, si nu reusesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spune nu automedicației, mergi pe o alimentație cât mai sănătoasă.
Cere sfatul medicului de familie.
Pa, pa.

| Janina explică (pentru Legiuitoarea):

Draga mea, incerc sa iau cateva kg de ani buni, medicul meu de familie nu stie decat sa ma indoape cu vitamax, care nu a aratat niciun efect pana acum. Am incercat perfuzii, injectii, vitamine, miere cu nuci, cu coaja de ou etc...nu se vede...raman la 40 km si am 158 cm straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Janina):

Bună.
Draguță, ai arderile accelerate.
Dacă te simți bine, analizele au ieșit bune, ești ok.
Dozările homonale le-ai făcut?
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te-ai sfătuit cu vreun medic înainte de a face ceva, mă îndoiesc.
Sau vrei să iei tu aşe de capu tău, că nu mere!
Mergi pe o alimentaţie calumea, lasă prostiile!
Te pup!