| Alexandra23234 a întrebat:

A folosit cineva pudra " castanul brazilian" pentru slăbit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Buna. Vin cu un sfat cat se poate de logic. Nu exista metoda minune..supliment..pastila..bautura..care sa te ajute sa slabesti intr-un mod 100% sigur. Mergi la un control endocrinologic si apoi stabileste un regim de viata cu un nutritionist! Adauga cateva ore de sport pe saptamana. Este usor sa slabesti..trebuie doar sa ai vointa si sa perseverezi. Daca te-a ajutat intr-un fel raspunsul meu.da-mi o funda!