| Aihao19 a întrebat:

A incercat cineva vreun ceai de slabit? Care? A dat rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Degeaba te umfli de ceai daca mananci toate porcariile si stai numa jos

| cristimihailov a răspuns:

O amica a incercat ceaiul chinezesc de slabire sau anti adipos. Se vinde in cutii verzi in general.

Bu are cel mai bun gust, dar este un laxativ grozav.

Cam aici actioneaza cel mai bine ceaiul. Te rahatesti ca pasarea. Oriunde. Oricand.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ceai de ghimbir, scortisoara cu lamaie si o lingurita de miere. Si multa miscare evident.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu exista. Nu exista ceaiuri; pastile si ce alte rahat-uri "scot" pe piață băieții deștepți. Caci de ar functiona n-ar mai exista oameni grasi/obezi; nu e logic? Deficit Caloric (renunți la carbo) treptat, nu din prima. Sport, multa apa. Ani. Răbdare.

| Darky000 a răspuns:

Ceai de ghimbir.Bea ceaiul cu înghiţituri mici, de câteva ori pe zi, înainte de fiecare masă, cu 20 de minute.,

Răspuns utilizator avertizat