| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva vreun ceai de slabit? Care? A dat rezultate? E bun asta? http://www.telestarshop.ro/......-ming.html Bineinteles asta pe langa exercitii fizice

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista ceai de slabit, pastile de slabit, exista calorii mai putine si cardio

| AvalohAlyn explică (pentru RAY):

Pai si cu oamenii care au slabit cu ceaiuri cum e? Ca exista destui.

| RAY a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pur simplu au mancat mai putin, ca in orice dieta de astfel, daca tu bagi in tine calorii multe te vei ingrasa indiferent de ce ceai bei, nu ar mai exista persoane obeze daca toti am slabi de la ceai

Răspuns utilizator avertizat
| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Mai degraba fă sport, alergari seara, mananca ce vrei dar cu limita si apa minim 2 litri, iar dimineata o jumatate de litru de apa cu lamaie. Eu in doua saptamani am ajuns de la 65 la 58 de kg. Daca vrei sa bei un ceai care ajuta, e bun cel de pătrunjel, chiar ajută.