| AnaZl01 a întrebat:

A luat cineva în greutate cu ginseng and royal jelly? E un produs chinezesc sau ceva gen. Functioneaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ginsengul si Royal jelly sunt suplimente naturale care ajuta la cresterea sistemului imunitar.

Gingsengul este o radacina de planta care traieste in Asia, iar Royal jelly este laptisorul de la matca de albine.
Dupa cum am spus, ele nu sunt mancare, deci NU ingrasa, doar ridica si intareste sistemul imunitar, protejandu-te de infectii si boli.