| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
funda!:X
daca iau fiole Ginseng and Royal Jelly si pe langa mai iau si calciu cu magneziu are ceva?
este vreo problema daca le iau asa combinate?
si a mai luat cineva fiole Ginseng and Royal Jelly? au ceva efect? eu vreau sa ma ingras si mi le-a recomandat cineva!
va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Ginsengul -este un energizant natural.(sa nu il iesi seara inainte de culcare, ca poate nu mai adormihee hee
Royal Gelly banuiesc ca e un supliment de multivitamine.
Poti lua magneziu si calciu pe langa dar maxim 1 luna.
Si eu am probleme cu ingrasatul.Cel mai bun si mai bun supliment pentru o ingrasare naturala si sanatoasa se numeste:
BIOMED 6(e din plante, si alte componente ce iti dau pofta de mancare si ajuta in acelasi timp in asimilarea nutrientilor in corp)
Acest supliment il gasesti la farmaciile naturiste(plafar).

| AlinaaAli a răspuns (pentru SaveTheNature):

Eu vreau neaparat sa ma ingrasbig grin
medicamentul de care zici tu iingrasa? ca nu as vrea sa iau degeababig grin

| SaveTheNature a răspuns (pentru AlinaaAli):

Nu il iei degeaba.Este cel mai bun.
Bineinteles ca sunt si alte variante foarte nesanatoase precum sa mananci mereu de la fast food si sa consumi dulciuri.dar e foarte foarte nesanatos.
Biomed 6 este un supliment naturist special conceput pentru ingrasare intr-un mod cat mai natural.
Da te va ajuta la ingrasat intrucat iti va da pofta de mancare si va ajuta la acumularea substantelor nutritive in organism(proteine,lipide, glucide, vitamine si mineral)
BIOMED 6 m-a ajutat pe mine sa pun intr-o luna 6 kghappy

| AlinaaAli a răspuns (pentru SaveTheNature):

6 kg intr-o luna?:-o si eu vreauuucrying(((
deci unde il gasesc si cam la ce pret si cum sa il iau! adica cum l-ai luat tu de te-ai ingrasat asa? plsss!
si iti dau si fundita!
mersiiiiii!:*:*