| Rombix a întrebat:

A luat cineva pastile antidepresive? Cum v-ati simtit cu ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Nu stiu daca esti acelasi tip cu pastilele antidepresive de acum cateva zile, dar repet, nu-i nevoie de pastile pentru acea stare, e chiar stupid... poti scapa de acea stare cu ajutorul unei persoane sau muzica te mai poate scoate din acea stare.

| VibeTrix a răspuns:

De ce sa iau pastile antidepresive cand ma pot omorî si gata? simplu.

| Buzi213 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu zau. Cand viata merita traita, tu te omori. Ce gandire...

| VibeTrix a răspuns (pentru Buzi213):

Gandesc cum vreau, nu e problema ta.

| asperger3 a răspuns:

O sa te ingrasi inevitanbil.Eu am luat aproape 5 ani si am fost foarte aproae de diabet.
Cel mai bine cauta un psiholog.

| Buzi213 a răspuns (pentru VibeTrix):

Ok. nu ma bag. Faci cum vrei, gandesti cum vrei. Daca asa consideri ca e bine...