| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Acum 2 ani, am avut o cadere nervoasa am fost pe la spital analize, calciu, vitamine etc. n`am mai avut nimic. acum vad ca incep iar sa tremur straight face. nu vreau sa ma mai duc la doctor fiindca atunci am fost la spital la neuropsihiatrie si toti ma faceau nebuna straight face. dar nu sunt. nu stiu ce sa facstraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ia calciu si vitamine ca data trecuta. Mai asteapta cateva zile si apoi daca nu se imbunatateste situatia mergi la doctor.

| elamit a răspuns:

Daca ai fost la neuropsihistrie nu inseamna ca esti nebuna, sfatul meu este sa te duci la un consult si nu mai baga in seama ce spun altii. pupici

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Acum vad ca mi-a trecut. sa fi fost doar de la raceala? ca sunt putin racita. mi-a fost si aseara dar azi nu.sa vad in seara asta cum sta treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mt...