| Baws_Flrx_1995 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat o pereche de boxeri Calvin Klein pe care am dat 254 lei. Mama m-a intrebat daca simt arsuri provocate de ei, iar eu i-am spus ca nu. Peste putin timp, varful penisului mi s-a inrosit si aveam mancarimi, iar acum s-a "stafidit". Cand port perechea respectiva simt mancarimi iar penisul revine la normal, dar simt arsuri, iar cand port o pereche de 10 lei nu am mancarimi, dar varful se "stafideste". Precizez ca nu am avut contact sexual. Posibil sa fiu alergic la acel material? Pana sa ii cumpar nu am avut nicio problema...Cateva sfaturi, pareri, orice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Nu ii mai purta.
2) Pe o pereche de boxeri dai cam mult...
3) Sincer... du-te la un medic.