| Intrebcel a întrebat:

Ai voie sa returnezi medicamente la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai voie sa incerci dar nu cred ca vei avea succes.

| AFR81 a răspuns:

Adevarat, poti sa incerci, poate gasesti o farmacista super draguta si super amabila care o sa te ajute. Slabe sanse, totusi.

| unprietenaproape a răspuns:

Daca te recunoste cel de la care le ai luat, recent. iar ele se afla intr o stare buna. nedeschise. cu putin noroc poate
dar. slabe sanse.
nici atunci cand cumperi ceva din magazine si te rasgandesti nu primesti banii inapoi. eventual iti dau altceva