| InYourMind a întrebat:

Ajutooor, deci nu mai pot, de aseară plâng, nu pot sa ma opresc, simt ca mor, viata mea e distrusa, nu mai pot, nu știu ce sa fac, nu pot sa cred ca mi se întâmplă asta, deci nu cred ca e real, cred ca e un vis crying crying crying
Aseară când făceam dus am văzut ca e diferit și când m-am uitat în oglinda după ce am ieșit de la dus am văzut ca sânii mi s-au lăsat cu cel puțin un cm și nu înțeleg cum și am început sa plâng când am realizat asta. Deci nu mai pot, sânii meu arata urat de tot, sfârcurile sunt mult mai jos decât înainte, mi-au apărut și mici vergeturi pe care nu le aveam și nu înțeleg cum s-a putut întâmpla una ca asta crying
Nu mai pot, nu știu ce sa fac nu ma pot opri din plâns, ajutor crying cum mai ies eu acum pe afara cu sânii asa, nici în sutien nu mai stau cum trebuie crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
62 răspunsuri:
| nebunulthau7777 a răspuns:

Apuca-te de jocuri de noroc iti va trece.