| Robbberttta a întrebat:

Daca port sutien mai tot timpul,are ceva? se pot opri sanii din crestere, sau ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Nu se intampla nimic daca porti sutien mai tot timpul, dar ma indoiesc ca-i foarte comod sa-l ai tot timpul, sincer.

Plus de asta, sunt alte articole, aici pe TPU, care sugereaza ca sanii se pot lasa in cazul in care porti sutien prea mult timp din cauza ca pielea este un sutien natural, practic, si se poate lasa in cazul in care...,, nu este nevoie de ea" happy.

Nu folosi ce nu ai nevoie...

2 răspunsuri:
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Nu dar este recomandat sa porti sutien doar cand pleci afara. In casa este bine sa stai in ceva comod fara bustiera sau sutien.happy

| hasseki a răspuns:

Doamne,nu! Nu patesti nimic! Dar, daca nu ai sanii foarte mari, mai bine ai purta o bustiera.