| alinaro a întrebat:

Ajutooor! Nu mai scap de candidoza! Am luat tot felul de tratamente si reapare la cateva luni. Ceva naturist n am incercat. Va rog spuneti mi ce sa mai fc! Sunt disperata! Am si slabit ff mult, nu mi e bn din cauza asta! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

E candidoza vaginala?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la medic.Crezi ca te vindeci cu sfaturi de pe aici?

Răspuns utilizator avertizat