| Mihai18G a întrebat:

Am 1.90 si 88 kg, m-am apucat de sala si vreau un energizant pentru antrenament... mi-a fost recomandat:
Isotonic-R
Instant Energy
Care dintre cele doua este mai bun? (care da randament?)
Ingrasa vreunul din ele? nu vreau sa ma mai ingras.
Vreau doar energie la antrenament si daca se poate ceva sa dezvolte muschii fara sa ingrase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GaByTzU_5045 a răspuns:

Instant Energy Sau Burn