| Mihai18G a întrebat:

Am 1.90 si 88 kg, m-am apucat de sala si vreau un energizant pentru antrenament... mi-a fost recomandat de catre instructor:
Isotonic-R
Instant Energy
Care dintre cele doua este mai bun? (care da randament?)
Ingrasa vreunul din ele? nu vreau sa ma mai ingras.
Vreau doar energie la antrenament si daca se poate ceva sa dezvolte muschii fara sa ingrase.
Ma scuzati ca am postat aici, dar am nevoie de un raspuns cat mai rapid.

1 răspuns:
| TeCunosc a răspuns:

Tias recomanda Instant Energy eu cred ca e mai bun dar oricum la 1.90 si 88kg nu ar trebui sa slabesti prea mult ar trebui sa ajungi undeva pe la 80 kg dar daca vrei sa rati mai bine e alegerea ta. Dai si o funda pentru raspuns?