| TeYo99 a întrebat:

Am 12 ani.Este bine sa am 40 kg si 1.67?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fafy a răspuns:

Ai o silueta de invidiat:X.este foarte foarte bine.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ești slăbuță! În raport cu înălțimea, ar fi trebuit să ai 47 kg.
Sănătate!

| WeaponGirl a răspuns:

@maria
ce silueta de invidiat ca e ca biscuitele pe dunga, normal ca fata apreciaza raspunsul care-i convinehee hee la 1.67 perfect ar fi sa aiba 47 de kg, asa se calculeaza : de la inaltime scazi 20 de cm si aflii grutatea ideala care ar trebui sa o ai deci daca eu am 1.80 ar trebui sa am 60 de kg.intelegi?
@teYo99 ce pot sa zic...nu e bine fata, pune-te pe mancat!

| SamSon a răspuns:

Da

| anonima13 a răspuns:

Normal la inaltimea ta si varsta ta ar trebui sa ai intre 45-57kgstraight face

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Ar trebui sa ai intre 40 kg si 50kg.