| Denisa a întrebat:

Am 16 ani si 7 luni. Oare o sa mai imi creasca sanii? Mama are sanii imensi. A mei sunt minusculi. Ce pot face sa creasca? Am auzit ca, daca ii masez cu crema ar creste... E adevarat? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuBuRuZa_5540 a răspuns:

Pfff am si eu o colega in situatia ta si ea la fel de agitata este.La un moment dat auzise ca daca masezi sanul cu ou de gaina intreg(nespart) iti vor creste...nu'i adevarat ai sa vezi ca nu'i timpul pierdut, dar da profita de sutienele cu push-up sunt cele mai indicate zic eu! Colega mea tot la concluzia asta a ajunsbatting eyelashes

te PuPa LoRe baFta si NorOc la Baietsei:->!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Prin similitudine, intreaba-ti mama la ea cand s-a definitivat evenimentul! Eu zic sa fi optimista!

| Bloo2 a răspuns:

Toate la timpu' lor.laughing oricum nu conteaza cat de mari ai sanii oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuoh go onvor creste daca`i masezi cu crema, cremele acelea de bust is pentru fermitate nu sa iti creasca dar stai linistita ca iti vor creste ei, pana atunci profita de sutienele cu push-up whistling.

Roag`o pe vanzatoare sa iti arate niste sutiene cu push-up, probeaza-le si vezi cum deja ai 80B la sutienlaughinglaughing.

Bafta, sa fi iubita`!:*:*

p. s:Mama ta are sani "imensi" ca a nascut, a alaptat, n-ai cum sa ai la 16 ani asa sani mari.

| maria135 a răspuns:

Fol oseste sutiene cum ti-au mai multe si nu dispera dupa casatorie si prima nastere s-ar putea sa-i arunci pe spate si sa joci fotbal cu ei.nu-ti strica forma si pielea cu toate cremele din piata