| psiHopixia a întrebat:

E adevarat ca daca imi masez sanii cu tinctura de marar ei cresc, si nu e nevoie sa o beau neaparat? Am auzit si am citit extrem de multe pareri...cum ca tinctura de marar poate afecta nu stiu ce sau ca iti afecteaza inima etc... dar si ca e buna, la digestie, la tonifiere etc. Acum mi-am cumparat'o si eu dar mi'e cam teama sa o incerc. Desi imi doresc sani mai mari. La 17 ani si 2 luni am sanii cat un pumn.ideea e ca nici mama nu ii are cine stie ce, dar la 17 ani clar ii avea mai mari. Funda si vot! happy Mersi!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

E buna tinctura de marar dar nu o bea.Doar iti masezi sanii cu ea in fiecare ziwinkingSi eu am facut asta dar nu mai mult de o saptamana pentru ca m-am razgnadit, nu mai vreau sani marilaughingSo...Succes!

| chibiusa a răspuns:

Nu iti cresc de la asa ceva. poti sa te masezi cu ce vrei tu ca tot nu or sa-ti creasca.
daca vrei sa-i ai mai plini ingrasa-te putin asa vreo 4-5 kg sau poarta sutien cu push-up (face minuni).
daca nimic nu te multumeste atunci apeleaza la implanturile cu silicoane

| VisualBasicExpert a răspuns:

Vrei sa ai sani MARI? Silicoane smug

| Alex3 a răspuns:

Nu, ai nevoie de sex! si o sa-ti creasca...

PS : ce e in capu' vostru fratilor? sunt baieti carora le plac sanii mititei big grin. wtf?