| hypothesis a întrebat:

Am 17 ani si atunci cand rad/zambesc mai larg am riduri din acelea de expresie. Cum as putea sa intind pielea mai bine?
Exista astfel de exercitii faciale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Astea foarte greu se corecteaza cu anumite exercitii. Asta esti tu, fiecare om are riduri. Daca totusi vrei sa scapi de ele, desi nu te-as sfatui, exista diferite "artificii" estetice.