| Deidara554 a întrebat:

Am auzit ca daca bei apa rece te ajuta in procesul de slabire si de asemenea in cresterea metabolismului.Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marwell a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura apa rece cu arderea caloriilor, uite aici cum poti slabi usor si fara diete :
http://wp.me/P3hgwB-O

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu este adevarat. Apa calduta e cea mai indicata, nu trebuie bauta nici fierbinte chiar happy

| AkaneHanda a răspuns:

Nu, nu este adevarat. In procesul de slabire si cresterea metabolismului te ajuta o cana de apa cat de fierbinte poti bea, inainte de fiecare masa.

Funda?