| deutza_3149 a întrebat:

Am auzit ca mararul ajuta la cresterea sanilor. Credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Jonnyk a răspuns:

Nu stiu... eu stiam ca usturoiul ajuta la sa ceva!

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Eu stiam ca laptele.hee hee

| alone a răspuns:

Nu stiu sigur dar sincer acum incerc tingtura de marar

| ladygaga_9914 a răspuns:

Da asa e;]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit multe, am auzit multe.
Acum gandeste-te : Lapte cum zice Lore, marar, masline, soia sau altele sunt doar alimente. Acum, daca te apuci sa bei ca spartu' lapte in loc de apa vei sfarsi urand laptele sau sa ti se faca rau. La fel si cu restul. Cat marar sa bagi in tine intr-o zi? laughing
Spun asta gandindu-ma la cresterea sanilor vizibila, adica la marire. La adolescenta este foarte bun sportul. Legume, fructe si sport.