| adinescu a întrebat:

Am avut cosuri p spate, acum nu mai am dar au ramas semne multe un fel d puncte rosii. Cum pot scapa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu am la fel, nu pot scapa de ele pentru ca s-au facut ca semnele si asa v-or ramane.

| glamour_5213 a răspuns:

Poti consulta un medic dermatolog (parca asa ii zice ), sau te poti duce la farmacie. am o rietena care avea si ea aceasta problema. te poti duce la o farmacie naturistica, la aceste farmacii se fac amestecuri de "medicamente ", creme apoi zile problema ta. Sigur iti vor da si tie ceva ce te va ajuta.

| validana a răspuns:

Nu cred ca poti scapa de ele cu un tratament.probabil vor disparea in timp. dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic specializat. el te poate ajuta cel mai bine.

| love44katyp a răspuns:

Vor disparea in timp, pana atunci cand este urgent foloseste fond-de-tenwinking

| Fllly a răspuns:

Vor trece in timp
da de cosurile de pe spate cum ai scapat? Am si eu si nu imi mai trec, tot aparsadsad
astept un msj:*
bft:X