| Moanalalisa a întrebat:

Am avut un cos in zona genitala, am incercat sa il storc, nu am reusit si aparent a fuzionat cu alte cosulete.Nu prea am idee ce sa ii fac,nu ma incomodeaza decat atunci cand se lovește de tampon, dar tot arată urat si vreau sa dispară. Ce as putea sa ii fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai ce sa i faci decat sa astepti sa treaca de la sine.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu fie altceva nu cosuri.
Si nu mai folosii tampoane, ca-i posibil sa fie contaminate cu chimicale si sa infecteze cosurile, de aceea nu trec.
ia o pauza de 1 luna de zile macar, sa vezi diferenta si poarta numai chiloti de bumbac, care nu provoaca irritatie si cosuri.