| OchiiCaprui a întrebat:

Am un cos cat China in zona nasului.
Ce pot face sa dispara?
Am auzit ca daca il storc va ramane o buba.

Răspuns Câştigător
| Rahzy a răspuns:

Dai cu pasta de dinti si se va usca, apoi disparewinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste pastile, capsule cu vitamina e, de culoare galbena. Nu le inghiti, ci iei substanta lichida din ele si o aplici pe cos. Usucă imediat. Daca o sa se ia pielea, nu-ti face griji pentru ca e normal. Aseară am încercat si eu, si azi, de dimineata aveam mult mai putine coduri. Se da doar seara. Pielea trebuie curatata înainte. Sa nu dai cu pasta de dinti, ca nu-ti va trece asa repede.

| Rauldor a răspuns:

Nu-ţi stoarce coşul, lasă-l să se vindece singur, s-a făcut cât China, deoarece sunt convins că ai umblat la el.Coşul se află"în triungul morţii", care se află pe fața ta şi este localizat deasupra gurii – ridurile de expresie pe care le faci de la nări și până la colțurile gurii
Zona se numește astfel pentru că vasele de sânge care se află aici provin din spatele capului și se întâlnesc cu venele de la baza creierului. Infecțiile care apar aici – din cauza coșurilor stoarse, îngrijite incorect – pot cauza probleme grave.