| Den432 a întrebat:

Am baut putina benzina are ceva? Dau funda plss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Noi ingeram aproape zilnic pasta de dinti, săpun, detergent de vase, ruj și alte chesti din astea aparent toxice dar care in cantități foarte mici nu fac rău. La fel e și cu benzina, dacă a fost o picătura nu se întâmpla nimic.

| aXy99 a răspuns:

Poti face cancer. Cat de putina? O picatura?

| CleanHeart a răspuns:

laughing haha

| Henrypericolpublic a răspuns:

Teava ta de esapament o sa scoata multe gaze.

| Roxana19928 a răspuns:

Daca a fost in cantitate extrem de mica nu o sa ai nimic. dar te-as sfatui ca de la om la om sa nu mai faci asa ceva, just saying

| cerooscuras a răspuns:

Phahaha, tu stii cata d-asta a baut bunicul tau in razboi?