| Siliviana a întrebat:

Am citit undeva ca anumite pozitii din yoga te pot ajuta cu diferite dureri. Una poate ameliora durerile de spate, insa citisem ceva si despre durerea de la menstruatie. Nu mai stiu despre ce pozitie era vorba. Cine ma ajuta? Va rog mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| M2gd2R a răspuns:

Zeița, porumbelul, unghiul legat, muntele, scaunul, războinicul.