| Anonymusss2013 a întrebat:

Am constatat ca am 3 fire albe de par in barba, eu sunt tanar, sa fie oare o albire prematura? Am intre 20 si 30 de ani. Pentru cunoscatori pot lua acele tablete cu acea enzima Catalaza? Sau solutie pentru repigmentare a parului? Sau ce pot sa fac? Sunt foarte ingrijorat in privinta asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bogdan1004 a răspuns:

Poate fi si din cauza stresului