| Kondra_Ionela_1982 a întrebat:

Am cumpărat o testoasa de uscat (Hermann) este adult nu știu câți ani are!
Am cumparat-o acum 5 zile,problema este ca nu mănâncă deloc,i-am dat salata,varza,păpădie,morcovi, ceapa verde dar nimic nu mănâncă!
Și când o iau in mâna de multe ori gâfâie este normal?
Sau n-ar trebui sa gâfâie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar fi mai bine sa mergi cu ea la un veterinar?