| Ionut3399 a întrebat:

Am dat cu spray autan si fara sa vreau am pulverizat mai mult si am inhalat pe gura fara sa vreau. Este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai inhalat mult?! Te-ai clatit in gura?

| Ionut3399 explică (pentru Mayar):

S-a intamplat acum 30 de ore sa zic, nu am avut niciun simptom dar mi-a ramas mie in creier ideea ca poate e ceva

| Mayar a răspuns (pentru Ionut3399):

Pai ia vezi la ingrediente ce scrie si cauta pe net efectele asupra organismului in cantitati mici.
La unele insecte li se ataca sistemul nervos prin tot felul de spray-uri, pudre, etc, dar nu e o regula. Daca a trecut atata timp si nu te-ai simtit ametit sau ca nu vei bine, inseamna ca problema asta poate fi taiata de pe lista.
Am folosit si eu autan (in ultima luna) si poate am inhalat uneori fara sa vreau, dar nu am patit nimic

| DaniTDCI a răspuns:

Nu ai nimic

| GouDidodino a răspuns:

O sa îndepărtezi tantarii cand râgâi

| aDEeLAa a răspuns:

Nu cred

| Dhdhbfbc a răspuns:

Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament

| Rouyou a răspuns:

În mod normal nu, dar depinde cat de sensibil esti, probabil greturi sau ameteli.

| Samiutub a răspuns:

Eu nu cred ca este vreo problema