| AndreiDașchevici0 a întrebat:

Am dureri in zona abdomenului. Ca și cum ar vrea ceva să iasă din abdomen. Sunt băiat nu față să ziceți că sunt însărcinată sau ceva de genul. De vreo 4 zile tot am dureri insuportabile, nu pot dormi noaptea din cauza asta. Am cautat pe net și am găsit niște remedi naturale și am găsit câteva. Să beau ceai și să mănânc pâine prăjită și să încălzesc zona abdomenului cu o compresă caldă dar fără efect. Ce să fac? Ceva remedi naturale ce știți voi? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Stai cu dureri insuportabile de 4 zile și nu ai fost la doctor? Spune-le părinților să te ducă.

Noi nu avem de unde să știm cauza durerilor.

| BabaOarba a răspuns:

Cum sa stai asa cu durerea si sa cauti remedii naturale?

Daca durerea este atat de mare poate fi chiar apendicita. Du-te la camera de garda!