| eU777 a întrebat:

Ma doare foarte tare in zona abdominala(mai sus de centura)... Stomacul, colonul, nu stiu dar ma doare ingrozitor, iar peste cateva ore trebuie sa merg la scoala. Ce pot face ca sa imi treaca?

P.S.: Am baut mult ceai de menta, dar fara efect, iar acum mananc paine prajita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate esti balonata/constipata/ceva probleme gastrice.
Un ceai de sunatoare ai baut? esti singur/a acasa?
Vorbeste cu mama ta..treci pe la o farmacie.
O zi bunahappy

| danielaxyz a răspuns:

O lingurita de tinctura de galbenele intr-un pahar cu apa, o gasesti la plafar

| salviaplath a răspuns:

Bea apa cu bicarbonat(si lamaie daca vrei). Are un gust bizar, dar nu are efecte negative.