| meowmeowmeow a întrebat:

Am făcut chestia aia idioată cu paharul *mi-am pus un pahar pe buze şi am tras* şi mi-a rămas semn. *ştiu, sunt idioată* Întrebarea e: ce pot să fac ca să-mi treacă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Iese singur. Asteapta cateva ore.

| CrinaMadalina a răspuns:

Crema de galbenele, parca, si comprese cu cartofi( ideea e sa pui cv rece acolo, cartoful mi se pare cel mai bun)

| Pana_Maria_2000 a răspuns:

Iti recomand sa nu mai faci asta, si ca sa iti treaca poti aplica o crema de galbenele sau ceva

| Alex_Alex_1994_0D47 a răspuns:

Alea sunt fake-uri.
Pai poate cu o crema ceva. sau nu cred ca o sa mai scapi de semn, e un fel de "cicatrice" happy