| Florazul15 a întrebat:

Am făcut o mișcare bruscă și în acel moment am simțit o durere puternică în piept că și cum mi s-ar rupt ceva în zona aceea. De la ce este acea durere, este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ti ai intins un muschi ceva daca durerea a disparut pe urma.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nimic grav.

| carevaescu a răspuns:

Ti-ai intins un muschi sau tendon.

Daca nu te ai invinetit rau de tot, probabil nu ai nimic si probabil va trece de la sine.

Bine ai venit la experiența de a îmbătrâni