| meedanyy a întrebat:

Am facut operatie de apendicita pe 8 aprielie.
Acum cateva zile a inceput sa ma doar operatia rau. e cv normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuu s-ar putea sa fie grav.du-te la spital repede.nu e de glumit cu durere dupa atat timp dupa ce te-a operat.

8 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Te doare sutura sau locul unde a fost apendicele? Poate ai facut o miscare gresita sau ai ramas cu aderente de la operatie.

| OanaG a răspuns:

Poate fi si de la schimbarile de vreme tongue

| dyonline88 a răspuns:

Nu e normal deloc.te sfatuiesc sa mergi cat de repede la medic.sanatate!

| ANIRIiriANIRI a răspuns:

Nu cu siguranta nu e ceva normal. Pote ti s-a deschis.
Ina orce caz du-te cat mai repede la doctor, sa nu regreti mai tarziu

| Swallow a răspuns:

Ai facut sport?! Ai depus mult efort fizic in ceva?! Nu e normals a te doara, spune`i mamei sad ea o sa vada ce trebuie facut, poate o sa mergi la medic. straight face

| bya2011 a răspuns:

Nu cred ca este ceva foarte iesit din comun sa te doara operatia :* dar ar fi bine sa consulti un doctor :*:*:*:*:*:X ai grija de tine :*:* sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| DarkSkittles a răspuns:

Nu e normal.Ar fi bine sa te vada doctorul care ti-a facut operatia.

| H3Lp3r1 a răspuns:

Nu dar dureaza ceva pana iti revi
am cunoscut un preten care a fost f rau cu operatia si sa dezlipit
in locul tau as face ceva urgent imediat