| IonuțGabriel1305 a întrebat:

Am hemoroizi interni de grad 3 și as vrea sa îmi fac operatie laser (hemoroidoplastie cu laser LHP), este vreo persoana pe aici care și-a făcut operatie cu laser și care sa-mi spună dacă are rezultate bune și eventual sa mi recomande și o clinica unde sa fac aceasta operatie?
Am încercat bandarea cu benzi elastice la clinica Laurus Med dar fără rezultate, hemoroizii sunt prea mari pentru aceasta procedură, tot aici am vrut sa încerc operația cu laser dar ma chinui de câteva săptămâni sa ma programeze dar nu știu de ce nu se poate, probabil din cauza doctorului care face aceasta procedura
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medicul de familie si el iti va recomanda clinica care face operatii cu laser doar ca costă nu sunt gratis operatiile