| alexandracosmin a întrebat:

Am inceput sa fac exercitii de streching dar aceste exercitii de cate ori pe zi trebuie sa le fac si cand mai exact?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ElenaMaria1979 a răspuns:

La aceta intrebare, raspunsul cel mai corect il vei afla de la un instructor specializat pe asa ceva. In functie de varsta, inaltime, greutate si de cand faci sport!
Ai grija ca poti sa-ti faci probleme daca nu faci exercitiile corect!
Bafta multa!