| mariazet45 a întrebat:

Am inceput un regim pentru slabit si as vrea sa va intreb ce as putea manca in cursul zilelor de pasti fara sa intrerup regimu alimentar. Am un regim sarac in grasimi si zaharuri, alaturi de pastile Reductil si niste pastile de eliminare a apei din corp. Pot consuma carne de miel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Merg ouale si putina branza de vaci frecata cu marar, putina sare si piper, cateva fire de ceapa verde si un pic de piept de pui dezosat la gratar cu salata verde stropita cu ulei de masline.

| mariazet45 explică:

Da, am slabit 4 kg intr-o luna

| patty32 a răspuns:

Reductilllllll?:O
de unde ai cumparat?sad
Ca eu nu mai gasesc nicaieristraight face
De pe net?straight face

| yoanna73 a răspuns:

PIEPT DE PUI SI PESTE.MULTE LEGUME.INT :AI SLABIT CU ACESTE PASTILE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti afla toate informatiile si chiar cumpara reductil de pe www.reductil.ro Acesta este site-ul oficial al lor in Romania. Eu una am comandat ,si dupa o luna,impreuna cu o dieta usoara am slabit 10 kg! Mult succes!